Síťový systém odepínací proti holubům 6m x 1,7 m komplet včetně kotvení + lankový rám pozinkovaný

Kód: 1464805052
Neohodnoceno
1 148,76 Kč 1 390 Kč včetně DPH
skladem
Síťový systém odepínací proti holubům 6m x 1,7 m komplet včetně kotvení + lankový rám pozinkovaný

Detailní informace

Detailní popis produktu

 obsahuje síť 1,7 x 6 m, 16 m lanka pozinkovaného  30 oček pozinkovaných dlouhých  , 30 hmoždin speciál průměr 6 mm, 1 napínací šroub, 2 lanové svorky šroubovací,  135 karabinek pozinkovaných, podrobný návod.  Čtěte prosím velmi pozorně až do konce.

Pozor !! Set je pro standartní lodžii, pokud máte boky zateplené napište nám to do poznámky např. (2 boky zateplené)  a my Vám kotvení na boky vyměníme v setu zdarma. U paneláku se většinou zateplují boky které sousedí s obytnou místností, strop balkonu většinou zůstává nezateplný. Pokud ve spodní části máte místo betonové hrany plechovou okapnici nebo kovový profil, napište nám to do poznámky a my Vám kotvení pro spodní část v setu zdarma vyměníme. Pokud do poznámky nic neuvedete, znamená to že Vám v setu ponecháme veškeré kotvení do betonu a zdiva. 

Tento set skloubí osvědčený síťový systém s lankovým rámem ale s možností odepnutí sítě od lánkového rámu v části nebo celém prostoru lodžie. Odepnutí či připnutí sítě po celém obvodu trvá cca. 5-10 minut dle velikosti lodžie. Vhodné pro všechny kteří chtějí sítě dočasně, pro ty co mají hezký výhled do krajiny a nechtějí sítě natrvalo, nebo pro ty co  potřebují přístup k sušáku na prádlo či truhlíkům s květinami.