NEREZOVÉ SÍTĚ s.r.o

DSCF5963

Vyrábíme sítě z nerezových ocelových lan 1-3.2 mm velikost oka standartní nebo na přání zákazníka. Výroba trvá obvykle 3-4 týdny od objednání, v případě kompletní montáže dle dohody. Lisovací kleště nutné pro montáž sítí půjčujeme zdarma oproti vratné záloze.

 

 

Prosím čtěte pozorně až do konce

Uvedené podmínky platí pro všechny nerezové sítě. Sítě se vyrábějí na zakázku dle požadavků zákazníka. Výjimku tvoří sítě které jsou skladem.

Objednávky zasílejte na :  nerezovesite@k9.cz      uveďte velikost oka, sílu lanka, požadovaný rozměr a počet ks. Případně další podrobnosti ohledně uchycení. 

Jedná se o výrobek který vyžaduje velký podíl ruční práce. Čas potřebný pro výrobu cca.  3-4 týdny od složení zálohy. Záloha pro zakázkovou výrobu sítě činní  50% z celkové ceny.

Sítě se vyrábějí na osnově pouze v pravidelných tvarech - čtverec, obdélník. Zešikmení  se provádějí až při instalaci, kdy po zafixování stran zjistíte přesně místo střihu a dolisují se zde koncovky pomocí lisovacích kleští. Lisovací kleště půjčujeme zdarma oproti vratné záloze 3000Kč.

 

každý rozměr sítě pod 1m2 je s příplatkem  100%  

každý rozměr sítě pod 2m2 je s příplatkem  20% 

 

Způsobů jak namontovat nerezové sítě je více 

- vyvazování na trubkový profil - jednoduchá monáž, pokud máte rám vyrobený z trubek, můžete si sítě namontovat sami 

DSCF5993

 

 

- pomocí obvodového nosného lanka 

DSCF5990

 

 

 a další

DSCF5996

 

 

Sítě vyrábíme v různých variantách ukončení. Můžete si zvolit z těchto 6-ti způsobů ukončení. 1_6 způsobů ukončení NS