SÍTĚ NA BALKÓN A LODŽIE PRO KOČKY

Vážený zákazníku, v případě že chcete realizovat síťový systém K9 pro kočky včetně montáže volejte 608-8-77777. Jak systém vypadá se můžete se podívat zde 

siteprokocky.cz

nebo zde

k9.cz/reference.php

Bezpečné sítě pro kočky je naše srdcová záležitost a právě proto je u zákazníků síťový systém K9 tak oblíbený. Nepotřebujeme pro reklamu ani exotický název sítě  ani modelku s kočičkou v náručí jelikož zákaznící vědí že tyto firmy za celou dobu své existence ani jednu síť pro kočku nenainstalovali .  Dělají jen byznys a prodají Vám cokoli klidně i pavučinu pro kočky ( je to stejné jako u hrotových systémů proti holubům, většina z nich vůbec nefunguje nebo špatně a na sluníčku se za chvíli rozpadnou, v číně je chrlí po kilometrech protože se najde vždy někdo kdo to neví a koupí si je ) . Takže nenechte se napálit, jděte na jistotu která je ověřená praxí a kočkaři z celé republiky. 

Děláme to již velmi dlouho takže věřte že s naším systémem a kvalitou bude spokojena i nejnáročnější kočka. Pokud jste zruční, zde si můžete zakoupit potřebný materiál a pokud Vám rozměrově nevyhovuje žádný set, poskládáme Vám ho na míru. Montáže svépomocí  se opravdu nemusíte bát a kdykoliv si nebudete vědět rady stačí nám zavolat na tel. 775 575 641 . Jsme Vám a Vašim kočkám k dispozici. Síťový systém K9 byl, je a vždy bude originál. Vždy když k nám přijde zákazník který si někde v chovatelských potřebách koupil údajně síť pro kočky která se mu po 2 letech na slunci rozpadla vím že to děláme správně. Nepotřebuji aby si u mne zákazník pořizoval sítě každé dva roky a ještě trnul strachem jestli ta tenká šňůrka kočku opravdu udrží. Naopak, když přijdete k nám zpět až za 8-10 let, vím že jsem splnil to co jsem slíbil. A to je aby Vaše kočka byla v bezpečí a její rodina bez obav.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení