Sítě na balkón, lodžii proti holubům 4m x 1,7 m komplet včetně kotvení do zdiva či zateplení nebo kovu + lankový rám pozinkovaný

Kód: 4_14
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: K9
652,89 Kč
skladem
Varianta

obsahuje síť 1,7m x 4 m, 12 m lanka pozinkovaného obaleného bužírkou, 24 oček pozinkovaných dlouhých , 24 hmoždin speciál průměr 8 mm, 1 napínací šroub, 2 lanové svorky, podrobný návod

Detailní informace

Detailní popis produktu

U nás se dozvíte přesný počet kusů co je součástí instalační sady, nekupujete tedy zajíce v pytli. Očka s dlouhým trnem. Kvalitní ocelové lanko pozinkované 2mm obalené transparetní bužírkou pro bezpečnou montáž.  Lanové svorky máme šroubovací se kterými můžete opakovaně manipulovat. Hliníkové jsou sice levnější, ale pro jejich správnou montáž musíte vlastnit speciální kleště které zalisují hliník do ocelového lanka kolem dokola.  Zmáčknutí kombinačkami tohoto nedocílíte. Navíc zamačkávací spojku už nemůžete povolit a opět dotáhnout v případě nutné demontáže sítě a opětovné montáže.

 

obsahuje síť 1,7m x 4 m, 12 m lanka pozinkovaného obaleného bužírkou, 24 oček pozinkovaných dlouhých  , 24 hmoždin speciál průměr 8 mm, 1 napínací šroub, 2 lanové svorky, podrobný návod.   Čtěte prosím velmi pozorně až do konce.

 

Pozor !! Set je pro standartní lodžii, pokud máte boky zateplené napište nám to do poznámky např. (2 boky zateplené)  a my Vám kotvení na boky vyměníme v setu zdarma. U paneláku se většinou zateplují boky které sousedí s obytnou místností, strop balkonu většinou zůstává nezateplný. Pokud ve spodní části máte místo betonové hrany plechovou okapnici nebo kovový profil, napište nám to do poznámky a my Vám kotvení pro spodní část v setu zdarma vyměníme. Pokud do poznámky nic neuvedete, znamená to že Vám v setu ponecháme veškeré kotvení do betonu a zdiva. 

Pokud jste z Prahy doporučujeme Vám si u nás zapůjčit montážní kleště zdarma na 2 dny oproti vratné záloze 1000 Kč. Velmi Vám to montáž ulehčí.Sítě potřebujete jednou za čas sundat použijte pozinkované karabinky 30mm  pro přichycení sítě k lanku. Potřebujete jich cca. 10 kusů na 1 m obvodu otvoru. site.shoptet.cz/kotvici-a-upinaci-material-pozinkovany/karabinka-30-mm-pozinkovana

 

 

V případě že se Vám žádný set nehodí protože máte naprosto jiné rozměry, kontaktujte nás a my Vám připravíme set na míru dle vaší lodžie. 
 

Namontujte si sítě proti ptactvu úplně sami ve stejné kvalitě jako to dělají profesionálové. Žádné kompromisy, kvalitní materiály odolné UV záření a povětrnosti s životností min.12 let. Pro přichycení sítě k lanku rozhodně nepoužívejte plastové elektrikářské pásky určené k upevnění kabelů  které na sluníčku velmi brzy zežloutnou popraskají. Jsou určeny do elektrických rozvoden kam slunce nechodí.  Múžete použít 3 osvědčené způsoby přichycení sítě k lanku.

1. pomocí upínacích kleští / nejednoduší a nejlehčí a nejrychlejší

2. lanko prochází krajními oky sítě a kotvícími očky / spolehlivé ale zabere Vám to 30 minut navíc.

3. malými karabinkami / jednoduché, rychlé a navíc lze sítě kdykoliv odepnout. Není moc vhodné pro kočky jelikož je karabinka 30 mm dlouhá a pro kočky by jste ji museli dávat každé oko sítě. na holuby stačí každé druhé či třetí.

 objednání montáže a ukázky zasíťování zde http://www.k9.cz/reference.php

Doplňkové parametry

Kategorie: sety proti holubům s pozinkovaným lankovým rámem
Záruka: 24 měsíců