síť na balkon a lodžii pro kočku 2m x 1,6m kompletní set oko 40 x 40 mm vlákno 2x2 mm +lankový rám pozinkovaný

Kód: 1235173846_14
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: K9
590 Kč
skladem
Varianta

Původní originální sítě pro kočku, vyráběné pokrokovou bezuzlovou technologí oko 40 mm x40 mm, vlákno 2x2 mm , montované a vyzkoušené již od roku 1997, kompletní set se skládá ze sítě 2m x1,6 m, 8 m lanko pozinkované konstrukce 7x7 chráněné bužírkou, napínací šroub, lanové svorky,20 ks pozinkovaných oček s hmoždinou  8mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahem montážního setu je síť 2m x1,6 m, 8 m lanko pozinkované konstrukce 7x7 chráněné bužírkou, napínací šroub pozinkovaný, 2 lanové svorky pozinkované šroubovací, 20 ks pozinkovaných dlouhých oček s hmoždinou  8mm.

 

Pozor !! Set je pro standartní lodžii, pokud máte boky zateplené napište nám to do poznámky např. (2 boky zateplené)  a my Vám kotvení na boky vyměníme v setu zdarma. U paneláku se většinou zateplují boky které sousedí s obytnou místností, strop balkonu většinou zůstává nezateplný. Pokud ve spodní části máte místo betonové hrany plechovou okapnici nebo kovový profil, napište nám to do poznámky a my Vám kotvení pro spodní část v setu zdarma vyměníme. Pokud do poznámky nic neuvedete, znamená to že Vám v setu ponecháme veškeré kotvení do betonu a zdiva. 

 

 

 

Původní originální sítě pro kočku, vyráběné pokrokovou bezuzlovou technologí oko 40 mm x40 mm, vlákno 2x2 mm , montované a vyzkoušené již od roku 1997, a postupně vylepšované.

Základní rozdíl mezi sítí pro kočku a proti holubům je hlavně v síťovině samotné a pevnosti kotvení celého systému.

Sítě pro kočku mají průměr vlákna 2mm x 2mm , tedy v řezu 4 mm2 pevnost vlákna nové sítě cca. 70 kg v trhu

Sítě proti holubům mají průměr vlákna 1mm v řezu plocha 1 mm2 a pevnost vlákna je cca 10-15 kg v trhu u nové sítě. Podle druhu použitého materiálu může nosnost vlákna být i 20 kg. Pokud někdo píše že sítě s vláknem 1mm unesou 30 kg nebo 40 kg, viděl jsem i dokonce 90 kg, tak je vhodné použít selský rozum.Samozřejmě síťovina jako celek snese vyšší zatížení než je pevnost jednoho vlákna. Ale to bych mohl tvrdit že s naší síti mohu odtáhnout nepojízdný automobil který má 1500 kg což mimochodem je pravda, nicméně pevnost systému je dána jeho nejslabším článkem celého systému. A tím je bezpochyby vlákno sítě.

I když PA, PP, PE sítě mají UV filtr a jsou odolné proti povětrnosti tak dochází vlivem těchto vlivů ke stárnutí materiálu a snižování pevnosti, čím tenčí vlákno tím více degraduje. Zvláště pokud vlákno musí odolávat mechanickému zatížení např. pokud kočky po síti šplhají.

Sítě pro kočky musí mít pevnější uchycení lankového rámu než sítě proti holubům - tak to je snad jasné o tom zde nemusím psát.

měli by být pokud možno bezuzlové protože uzlíky se vlivem povětrnosti, pnutí a pohybem sítě ve větru pomalu posouvají a u krajních ok může dojít k rozpletení.

Tolik diskutované téma že někteří prodejci prodávají sítě proti ptactvu s tenkým vláknem jako kočičí komentovat moc nebudu. Samozřejmě jde o cenu, čím tenčí vlákno tím je výroba sítě levnější a tím větší zisk z toho plyne.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: sety pro kočky s pozink. lankovým rámem
Záruka: 36 měsíců