Vážený zákazníku, v případě že chcete realizovat síťový systém K9 pro kočky včetně montáže volejte 608-8-77777. Jak systém vypadá se můžete se podívat zde 

siteprokocky.cz

nebo zde

k9.cz/reference.php

Bezpečné sítě pro kočky je naše srdcová záležitost a právě proto je u zákazníků síťový systém K9 tak oblíbený. Nepotřebujeme pro reklamu ani exotický název sítě  ani modelku s kočičkou v náručí jelikož zákaznící vědí že tyto firmy za celou dobu své existence ani jednu síť pro kočku nenainstalovali .  Dělají jen byznys a prodají Vám cokoli klidně i pavučinu pro kočky ( je to stejné jako u hrotových systémů proti holubům, většina z nich vůbec nefunguje nebo špatně a na sluníčku se za chvíli rozpadnou, v číně je chrlí po kilometrech protože se najde vždy někdo kdo to neví a koupí si je ) . Takže nenechte se napálit, jděte na jistotu která je ověřená praxí a kočkaři z celé republiky. 

Děláme to již velmi dlouho takže věřte že s naším systémem a kvalitou bude spokojena i nejnáročnější kočka. Pokud jste zruční, zde si můžete zakoupit potřebný materiál a pokud Vám rozměrově nevyhovuje žádný set, poskládáme Vám ho na míru. Montáže svépomocí  se opravdu nemusíte bát a kdykoliv si nebudete vědět rady stačí nám zavolat na tel. 775 575 641 . Jsme Vám a Vašim kočkám k dispozici. Síťový systém K9 byl, je a vždy bude originál. Vždy když k nám přijde zákazník který si někde v chovatelských potřebách koupil údajně síť pro kočky která se mu po 2 letech na slunci rozpadla vím že to děláme správně. Nepotřebuji aby si u mne zákazník pořizoval sítě každé dva roky a ještě trnul strachem jestli ta tenká šňůrka kočku opravdu udrží. Naopak, když přijdete k nám zpět až za 8-10 let, vím že jsem splnil to co jsem slíbil. A to je aby Vaše kočka byla v bezpečí a její rodina bez obav.